Hundsniffen TSM 2019-08-31 Boliden

Arrangör: Skellefteå Brukshundklubb
Anordnare: Skellefteå Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Annika Alfreds Domare 2: Birgitta Sondell

  • Placering: 1
    Erica Berglund & Skilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:05,28
    Startnr: 20
    Förare: Erica Berglund
    Hund: Conover’s Yes Straight Flush
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,53
  • Placering: 2
    Elisabeth Bodin & Bizko
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:06,81
    Startnr: 8
    Förare: Elisabeth Hägglund
    Hund: Bizko
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,16
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,22
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,81
  • Placering: 3
    Maria Adlerborn & Zingla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:38,28
    Startnr: 39
    Förare: Maria Adlerborn
    Hund: Ash Òir Baileys
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,47
  • Placering: 4
    Anna Bredin & Boss
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,24
    Startnr: 2
    Förare: Anna Bredin
    Hund: Harrystaff's Xavier
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,94
  • Placering: 5
    Ulrik Nordström Löfgren & Sture
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:05,54
    Startnr: 11
    Förare: Ulrik Nordström Löfgren
    Hund: Cocofudge
    Ras: Stor pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,50
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,25
  • Placering: 6
    Madelene Olsson & Legolas
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:08,34
    Startnr: 38
    Förare: Madelene Olsson
    Hund: Legolas
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,31
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,44
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,84
  • Placering: 7
    Hanna Johansson & Sally
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:18,69
    Startnr: 9
    Förare: Hanna Johansson
    Hund: Prodigious Trezo Chanel
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,25
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,88
  • Placering: 8
    Ida Lundmark & Amira
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:42,77
    Startnr: 22
    Förare: Ida Lundmark
    Hund: Midnight Fantasy Amber Heart
    Ras: Phalene
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,38
  • Placering: 9
    Erik Lifvergren & Peikko
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:55,88
    Startnr: 33
    Förare: Erik Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Röllipeikko
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,37
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,97
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,13
  • Placering: 10
    Åsa Lindqvist & Zero
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:26,50
    Startnr: 36
    Förare: Åsa Lindqvist
    Hund: Prodigious Quarto Hey Brother
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:03,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,34
  • Placering: 11
    Madelaine Vidmark & Akita
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,30
    Startnr: 18
    Förare: Madelaine Vidmark
    Hund: Akita
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,34
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,36
  • Placering: 12
    Anette Hellgren &
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:31,60
    Startnr: 31
    Förare: Anette Hellgren
    Hund:
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,94
  • Placering: 13
    Karin Vidmark & Zack
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:37,62
    Startnr: 26
    Förare: Karin Vidmark
    Hund: Prodigious Trezo Morris
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:22,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,68
  • Placering: 14
    Helena Gustafsson & Puskas
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 02:43,20
    Startnr: 29
    Förare: Helena Gustafsson
    Hund: Inizio'z Biscotti
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:04,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 15
    Hans Dahlberg & Käck
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:59,12
    Startnr: 15
    Förare: Hans Dahlberg
    Hund: Cencerro´s Lakrits Fudge
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 16
    Linn Dahlström & Ezza
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:29,20
    Startnr: 30
    Förare: Linn Dahlström
    Hund: TJOTTE’S CAFÉ NOISETTE
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,85
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 17
    Rebecka Andersen & Uno
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 07:49,11
    Startnr: 23
    Förare: Rebecka Andersen
    Hund: Yellow Eyes Obelix
    Ras: Podenco ibicenco, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:27,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,99
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 18
    Helen Persson & Soya
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:12,41
    Startnr: 28
    Förare: Helen Persson
    Hund: Quais Soya
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,56
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 19
    Lena Larsson & Elsa
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:50,00
    Startnr: 34
    Förare: Lena Larsson
    Hund: Elsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:15,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 20
    Åsa Larsson & Jolly
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:00,95
    Startnr: 19
    Förare: Åsa Larsson
    Hund: Guldkvistens Shanti
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,35
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,94
  • Placering: 21
    Jan Nyberg & Asti
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:21,44
    Startnr: 10
    Förare: Jan Nyberg
    Hund: Prodigious Trezo Kenzo
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,38
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,28
  • Placering: 22
    Elin Sjöqvist & Kiro
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:41,68
    Startnr: 32
    Förare: Elin Sjöqvist
    Hund: Best Of Brawehearts Mojito
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,09
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,87
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,72
  • Placering: 23
    Susanne Degerman & Ally
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:58,52
    Startnr: 42
    Förare: Susanne Degerman
    Hund: Talleknallens Ally
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,50
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,09
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,93
  • Placering: 24
    Sara Hedlund & Ceasar
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:16,05
    Startnr: 5
    Förare: Sara Hedlund
    Hund: Huffish american silhuette
    Ras: Pudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,65
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,78
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Gabrielle Holmström & Emma
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:27,65
    Startnr: 13
    Förare: Gabrielle Holmström
    Hund: Princess Leia’s I want it al
    Ras: Chinese crested dog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,94
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,40
  • Placering: 26
    Yvonne Sundberg & Woody
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 07:11,53
    Startnr: 14
    Förare: Yvonne Sundberg
    Hund: Rubywood Woody Woodpecker
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,28
  • Placering: 27
    Sofia Lindbäck & Miro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:01,83
    Startnr: 12
    Förare: Sofia Lindbäck
    Hund: Fullibus Domiro
    Ras: Xoloitzcuintle, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,42
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Mona Viklund & Pepsi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:40,94
    Startnr: 4
    Förare: Mona Viklund
    Hund: Porto Lions Satin Shadow
    Ras: Bichon Havanais
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Stina Gählman & Iza
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:42,46
    Startnr: 41
    Förare: Stina Gählman
    Hund: Iza
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Ann-Britt Strömberg & Ilja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:48,69
    Startnr: 3
    Förare: Ann-Britt Strömberg
    Hund: GOLD OF RUSSIA S KRAINEGO SEVERA
    Ras: Bostonterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,94
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,75
  • Placering: 31
    Rose-Marie Karlsson & Dennis
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 08:17,96
    Startnr: 40
    Förare: Rose-Marie Karlsson
    Hund: Dennis
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,62
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Magnus Pettersson & Cash
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:17,91
    Startnr: 24
    Förare: Magnus Pettersson
    Hund: MATHERIZ HARMONIC HURRICANE
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,41
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Angelika olofsson & Lexi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:44,41
    Startnr: 21
    Förare: Angelika olofsson
    Hund: Cordylines heart of a special one
    Ras: Collie, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,35
  • Placering: 34
    Linnea Backman & Eddie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 07:14,40
    Startnr: 6
    Förare: Linnea Backman
    Hund: Gladhoffe Bradde
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,99
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Ingela Lindberg & Saga
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 06:43,97
    Startnr: 35
    Förare: Ingela Lindberg
    Hund: Decoys Saga
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 5
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Tomas Jonsson & Svea
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 04:45,21
    Startnr: 37
    Förare: Tomas Jonsson
    Hund: O'Flanagan Madhatter Hat Trick
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 00:02,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,21
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Pär Nordström & Gibson
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:59,21
    Startnr: 17
    Förare: Pär Nordström
    Hund: Swidjan's Laughing In The Wind
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,21
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Paula Israelsson & Mira
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:16,62
    Startnr: 27
    Förare: Paula Israelsson
    Hund: Lapplandias Iittala Vitriini
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,62
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Marianne Häggström & Wira
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 07:26,38
    Startnr: 7
    Förare: Marianne Häggström
    Hund: Ice Illusions Snowflake
    Ras: Pudel, stor
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,38
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Gudrun Sandberg & Tabbe
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 3 Totaltid: 08:07,91
    Startnr: 25
    Förare: Gudrun Sandberg
    Hund: Kamas Tabasco
    Ras: Nederlandse kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:07,91
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Laila Eliasson & Tjårro
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:32,59
    Startnr: 1
    Förare: Laila Eliasson
    Hund: Sarakkas Gollu Tjårro
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00