Superima höstnosen TSM 2020-08-09 Ösmo

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Superima

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Maria Gabrielsson Domare 2: Thomas Lind

  • Placering: 1
    Lotta Bauer & Harry
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 07:20,86
    Startnr: 37
    Förare: Lotta Bauer
    Hund: Act's For Mission Andy
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,21
  • Placering: 2
    Ulla Söderbärg & Exi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 05:28,26
    Startnr: 30
    Förare: Ulla Söderbärg
    Hund: Waterpassion's Eastsea Exi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:41,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,79
  • Placering: 3
    Cecilia Karlsson & Boss
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 0 Totaltid: 05:47,72
    Startnr: 34
    Förare: Cecilia Karlsson
    Hund: Kronsäter’s Brad
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,50
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 4
    Ingrid Andersson & Charlie
    Totalpoäng: 90 Totalfel: 3 Totaltid: 05:30,73
    Startnr: 20
    Förare: Ingrid Andersson
    Hund: Graceline's Morandina
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,63
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 01:36,47
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    SSE
  • Placering: 5
    Sofia Badawi & Gasa
    Totalpoäng: 87.5 Totalfel: 3 Totaltid: 05:20,23
    Startnr: 25
    Förare: Sofia Badawi
    Hund: Lillhedens Gasta
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,10
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,72
  • Placering: 6
    Marina Eklund & Samba
    Totalpoäng: 77.5 Totalfel: 2 Totaltid: 07:00,19
    Startnr: 40
    Förare: Marina Eklund
    Hund: Folsberga Persistent Elly
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,66
  • Placering: 7
    Anneli Wallgren & Lincoln
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:39,66
    Startnr: 19
    Förare: Anneli Wallgren
    Hund: Best Wishes Abraham Lincoln
    Ras: Chodský pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,38
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:58,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,03
  • Placering: 8
    Helena Hildebrand & Mr Yellow
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:48,25
    Startnr: 24
    Förare: Helena Hildebrand
    Hund: Bedragglers Boy in Yellow
    Ras: flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,06
  • Placering: 9
    Anna Ekholm & Elis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 06:45,25
    Startnr: 1
    Förare: Anna Ekholm
    Hund: WildN'Beauty's Pick Me Up
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:04,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 10
    Emma Hammar & Rue
    Totalpoäng: 67.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:05,00
    Startnr: 38
    Förare: Emma Hammar
    Hund: Nikkitorpets Miss Brown
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 11
    Helen Ljungkrantz & Lisa
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 4 Totaltid: 07:01,13
    Startnr: 10
    Förare: Helen Ljungkrantz
    Hund: O'Sofinas Sweet Miss Lee
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:01,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 12
    Elisabeth Andersson & Flisan
    Totalpoäng: 65 Totalfel: 6 Totaltid: 07:46,29
    Startnr: 36
    Förare: Elisabeth Andersson
    Hund: Imperie`s Felicia Fiore
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,29
  • Placering: 13
    Francine Skoglund & Cookie
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 06:47,91
    Startnr: 17
    Förare: Francine Skoglund
    Hund: Redspot's Clara Cookie Dough
    Ras: Welsh Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:10,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,16
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 14
    Katarina Barud & Lizzi
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:09,15
    Startnr: 26
    Förare: Katarina Barud
    Hund: Maahismäen The Fantasy
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,15
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 15
    Katarina Thor & Sarah
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 13
    Förare: Katarina Thor
    Hund: Lujesa Dancing Queen
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 16
    Gudrun Löfgren & Gibzon
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 1 Totaltid: 06:15,58
    Startnr: 21
    Förare: Gudrun Löfgren
    Hund: Qiwron's Gibzon
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,40
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,68
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 01:46,50
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 17
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 1 Totaltid: 06:58,10
    Startnr: 6
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,10
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 18
    Ullis & Eyes
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 06:25,82
    Startnr: 11
    Förare: Ulrika Skärblom
    Hund: Colored Melodys Bright Eyes
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,32
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 19
    Viveca Ericson & Honey
    Totalpoäng: 60 Totalfel: 2 Totaltid: 07:54,43
    Startnr: 5
    Förare: Viveca Ericson
    Hund: Shelfield Hot Stuff
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,43
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 20
    Marie Södersteen & Qlura
    Totalpoäng: 57.5 Totalfel: 4 Totaltid: 06:57,59
    Startnr: 3
    Förare: Marie Södersteen
    Hund: Cajiro’s Indian Paint
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,59
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 21
    Dolores Berninge & Fonsie
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 0 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 12
    Förare: Dolores Berninge
    Hund: Pilens Artemis
    Ras: Jaktlabrador
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 22
    Johanna Tak & Izzie
    Totalpoäng: 52.5 Totalfel: 0 Totaltid: 07:11,28
    Startnr: 33
    Förare: Johanna Tak
    Hund: Conor's Iseult Of Ireland
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,28
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Maria Olivemark & Etna
    Totalpoäng: 52.5 Totalfel: 6 Totaltid: 07:17,28
    Startnr: 4
    Förare: Maria Olivemark
    Hund: Capa Tosta Queen of The Night
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:17,28
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Lotta Zanderholm & Skrållan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:11,82
    Startnr: 8
    Förare: Lotta Zanderholm
    Hund: Rivendells Skrållan
    Ras: Pinscher
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,82
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Maria Jerhamre Engström & Bruno
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:11,84
    Startnr: 29
    Förare: Maria Jerhamre Engström
    Hund: Friends Always Keen Kenzo
    Ras: Dvärgtax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,84
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Marie Ohlson & Cilla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:18,40
    Startnr: 32
    Förare: Marie Ohlson
    Hund: Dåmigs Idealiska Cilla
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,40
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    Linda Löfberg & Ture
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:19,56
    Startnr: 28
    Förare: Linda Löfberg
    Hund: Enchanting Cocker's Torres
    Ras: Cockerspaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,56
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 01:59,00
  • Placering: 28
    Ann-Britt Wåhlin & Ninja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 07:43,47
    Startnr: 35
    Förare: Ann-Britt Wåhlin
    Hund: Ninja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:13,47
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Agneta Karlsson & Sotte
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 23
    Förare: Agneta Karlsson
    Hund: Meet Myown Sotte Pappagiannopoulus
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Henriette Folke & Lyrica
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 0 Totaltid: 07:48,62
    Startnr: 22
    Förare: Henriette Folke
    Hund: Liljeborg's Fam Lyrica of Favorito
    Ras: Podengo Português Pequeno Cerdoso
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,62
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Karin Carlberg Ernflo & Lusta
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 1 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 15
    Förare: Karin Carlberg Ernflo
    Hund: Grålötens Linje Lusta
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Susanne Persson & Buz
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 14
    Förare: Susanne Persson
    Hund: Solhems Bouza Do Rei
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Birgitta Mikaelsson & Signe
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 0 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 18
    Förare: Birgitta Mikaelsson
    Hund: Joinmi Pretty And Proud
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Anna Frances & Pluto
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 2 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 2
    Förare: Anna Frances
    Hund: Pluto
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Anette Hagman & Pixy
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 6 Totaltid: 07:26,06
    Startnr: 27
    Förare: Anette Hagman
    Hund: Aussie Gården's Pixy Like Eyebright
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:56,06
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Peter Borglund & Sammie
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 7 Totaltid: 07:04,69
    Startnr: 9
    Förare: Peter Borglund
    Hund: Magic Storm:s Signor Sammie
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,69
    Inomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Pia Vanhanen & Nelson
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 7 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 39
    Förare: Pia Vanhanen
    Hund: Åtta små tassarnas Exxon
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Margareta Fridström & Jack
    Totalpoäng: 27.5 Totalfel: 4 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 16
    Förare: Margareta Fridström
    Hund: Cometstaff Joker Bug
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Yvonne Jagersten & Yes
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 7
    Förare: Yvonne Jagersten
    Hund: Tussebergets Yes
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Alla moment ej genomförda
    Marita Matt & Puma
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 08:00,00
    Startnr: 31
    Förare: Marita Matt
    Hund: Pilens puma
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00