TSM 2019-05-25 Karlstad

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Värmlands Nose Work klubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Marie Bankhed Domare 2: Pirkko Andersson

  • Placering: 1
    Elisabeth Edlund & Gillan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 08:14,75
    Startnr: 28
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Zathungens Gillan
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:33,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:25,47
  • Placering: 2
    Anna Hällström & Nova
    Totalpoäng: 85 Totalfel: 0 Totaltid: 08:32,99
    Startnr: 22
    Förare: Anna Hällström
    Hund: Skogsbrynets Lovis
    Ras: Labrador
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,25
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,43
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,31
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
  • Placering: 3
    Åsa Tiderman & Nellie
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 0 Totaltid: 09:40,81
    Startnr: 38
    Förare: Åsa Tiderman
    Hund: Anella Rosa white
    Ras: Chodský pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,37
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,44
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 4
    Amanda Rickardsson & Fabbe
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 2 Totaltid: 09:22,06
    Startnr: 21
    Förare: Amanda Rickardsson
    Hund: Fabien z Letinské kovárny
    Ras: Chodsky pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,15
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,91
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 5
    Helena Eriksson & Vilma
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 2 Totaltid: 10:04,66
    Startnr: 31
    Förare: Helena Eriksson
    Hund: Twinkle out and out
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,84
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,82
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
  • Placering: 6
    Viveca Ericson & Honey
    Totalpoäng: 67 Totalfel: 2 Totaltid: 10:45,53
    Startnr: 36
    Förare: Viveca Ericson
    Hund: Shelfield Hot Stuff
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,34
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,19
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 7
    Anna-Karin Lindblom & Lykke
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 0 Totaltid: 09:11,40
    Startnr: 19
    Förare: Anna-Karin Lindblom
    Hund: Aim High Lita Ford
    Ras: Goldenretriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,84
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
  • Placering: 8
    Beatrice Bergqvist & Simbaa
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 0 Totaltid: 11:21,60
    Startnr: 34
    Förare: Beatrice Bergqvist
    Hund: Cezeta All included
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,16
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:20,44
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 9
    Katarina Thor & Alvin
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 3 Totaltid: 12:34,41
    Startnr: 35
    Förare: Katarina Thor
    Hund: Joinmi fit as a fiddle
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:53,66
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:53,25
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 03:47,50
  • Placering: 10
    Paula Thunborg & Frasse
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 4 Totaltid: 10:57,48
    Startnr: 29
    Förare: Paula Thunborg
    Hund: Frasse
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,19
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,29
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 11
    Karina Ravn & Topaz
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 4 Totaltid: 11:00,56
    Startnr: 39
    Förare: Karina Ravn
    Hund: Loyal Silvers Topaz
    Ras: Weimaraner, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,09
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 12
    Maria Jansson & Ymer
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 4 Totaltid: 12:08,84
    Startnr: 20
    Förare: Maria Jansson
    Hund: Norrälvens Ymer
    Ras: Belgisk vallhund/ Tervuren
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:52,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:16,25
  • Placering: 13
    Gull-Britt Samuelsson & Gerd
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 0 Totaltid: 10:37,75
    Startnr: 27
    Förare: Gull-Britt Samuelsson
    Hund: Candelinz Generösa Gemytliga Gerd
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,75
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 14
    Mona Axelsson & Casper
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 0 Totaltid: 11:20,75
    Startnr: 10
    Förare: Mona Axelsson
    Hund: Lindatorps Vaganzo
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 01:47,56
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,19
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 15
    Lena Östman & Fille
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 2 Totaltid: 10:35,19
    Startnr: 6
    Förare: Lena Östman
    Hund: Dog Flash's Westfield
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,19
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 16
    Åsa Gravander & Mika
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 4 Totaltid: 11:55,41
    Startnr: 2
    Förare: Åsa Gravander
    Hund: Explicits A Diamond Is For Ever
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,41
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 17
    Åsa Liderfors Verlage & Gin
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 0 Totaltid: 12:21,57
    Startnr: 26
    Förare: Åsa Liderfors Verlage
    Hund: Havrevingens Gin
    Ras: Hollandse herdershond, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:21,57
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
  • Placering: 18
    Susanne Caldemar & Ella
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 4 Totaltid: 12:53,28
    Startnr: 37
    Förare: Susanne Caldemar
    Hund: Ducktollers Stracciatella McSpike
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:53,28
  • Placering: 19
    Ethel Samuelsson & Emma
    Totalpoäng: 53 Totalfel: 5 Totaltid: 11:40,88
    Startnr: 23
    Förare: Ethel Samuelsson
    Hund: Hazelcoat's Winter Snow
    Ras: Cavalier king charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 5
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:07,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:33,16
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 20
    Susanne Eriksson & Amber
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 10:39,03
    Startnr: 12
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Gnällspikens Amber Queen
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 21
    Christina Haraldsson & Guldgruvans Rookie
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 0 Totaltid: 11:17,12
    Startnr: 30
    Förare: Christina Haraldsson
    Hund: Guldgruvans Rookie
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 22
    Annelie Johannesson & Daizy
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 0 Totaltid: 11:41,34
    Startnr: 18
    Förare: Annelie Johannesson
    Hund: Daizy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,34
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 23
    Ullis & Nemo
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 0 Totaltid: 12:37,52
    Startnr: 32
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Lundens Bellagotto Twilight
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 14
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:54,09
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:43,43
  • Placering: 24
    Rikako Fujita & Lacko
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 2 Totaltid: 11:03,09
    Startnr: 5
    Förare: Rikako Fujita
    Hund: Curly Cottage Othello
    Ras: Curly Coated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,09
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 25
    Pia Blomsten & Meja
    Totalpoäng: 46 Totalfel: 7 Totaltid: 10:57,82
    Startnr: 4
    Förare: Pia Blomsten
    Hund: Mulatorp's Dachsie
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,82
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 26
    Maria Nilsson & Fixa
    Totalpoäng: 43 Totalfel: 2 Totaltid: 10:48,41
    Startnr: 15
    Förare: Maria Nilsson
    Hund: Teamwork Xplosion
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,41
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 27
    Ingela Larsson Kindeland & Walle
    Totalpoäng: 43 Totalfel: 2 Totaltid: 11:54,25
    Startnr: 33
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: Cockergold Life is good
    Ras: Cocker
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,25
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
  • Placering: 28
    Eva Hallén & Zorba
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 2 Totaltid: 11:16,25
    Startnr: 17
    Förare: Eva Hallén
    Hund: Hedda
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:54,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,03
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:59,16
  • Placering: 29
    Karin Jardelid & Amira
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 3 Totaltid: 11:06,55
    Startnr: 3
    Förare: Karin Jardelid
    Hund: Hermione
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,59
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:50,96
    SSE
  • Placering: 30
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 5 Totaltid: 11:07,19
    Startnr: 25
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,19
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 31
    Lena Sundsrud & Milou
    Totalpoäng: 42 Totalfel: 5 Totaltid: 11:09,34
    Startnr: 8
    Förare: Lena Sundsrud
    Hund: Krumelurens Angel In Love
    Ras: Chihuahua, Långhårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,34
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
  • Placering: 32
    Irene Tostar & Koffi
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 5 Totaltid: 10:41,44
    Startnr: 40
    Förare: Irene Tostar
    Hund: Ryegate's Wishful Sinful
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,44
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 33
    Lisbeth Lisshammar & Julia
    Totalpoäng: 32 Totalfel: 4 Totaltid: 11:16,16
    Startnr: 16
    Förare: Lisbeth Lisshammar
    Hund: Vitahotellets Anne of Cleves
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 34
    Linnea Gustavsson & Zita
    Totalpoäng: 32 Totalfel: 5 Totaltid: 11:37,06
    Startnr: 13
    Förare: Linnea Gustavsson
    Hund: Zita
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,06
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 35
    Yvonne Olsson & Spot
    Totalpoäng: 32 Totalfel: 5 Totaltid: 11:51,68
    Startnr: 7
    Förare: Yvonne Olsson
    Hund: Double Barrel´s Double Dotcom
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,68
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 36
    Birgitta Ny Jalkinger & Kajsa
    Totalpoäng: 32 Totalfel: 6 Totaltid: 11:05,22
    Startnr: 9
    Förare: Birgitta Ny Jalkinger
    Hund: Kajsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 37
    Ingela Karlsson & Millie
    Totalpoäng: 31 Totalfel: 4 Totaltid: 13:00,00
    Startnr: 1
    Förare: Ingela Karlsson
    Hund: Lessieanne's Hope
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 11
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 38
    Kristina Westerlind & Dagny
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 12:22,81
    Startnr: 11
    Förare: Kristina Westerlind
    Hund: Siripiri Vilja
    Ras: Chihuahua, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:22,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
  • Placering: 39
    Sussie & Rocky
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 12:53,34
    Startnr: 24
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Kings & Queens´s Laughing Too Loud
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:53,34
    SSE
  • Placering: 40
    Christine Fast & Queenie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 7 Totaltid: 10:46,47
    Startnr: 14
    Förare: Christine Fast
    Hund: Fidelhof Queen
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,47
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    SSE