TSM 2017-10-21 Nynäshamn

Arrangör: Nynäshamns Brukshundklubb
Anordnare: Nynäshamns Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Maria Gabrielsson Domare 2: Pernilla Rask

  • Placering: 1
    Britt Nylund & Nalle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:09,09
    Startnr: 23
    Förare: Britt Nylund
    Hund: NALLE
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,49
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,91
  • Placering: 2
    Mikael Hjort & Emil
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:16,57
    Startnr: 6
    Förare: Mikael Hjort
    Hund: WIRABRUKS CHUNGA
    Ras: Belgisk vallhund-Malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,58
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,47
  • Placering: 3
    Lotta Bauer & Harry
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:34,46
    Startnr: 4
    Förare: Lotta Bauer
    Hund: ACT’S FOR MISSION ANDY (HARRY)
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,82
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,71
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,71
  • Placering: 4
    Elisabeth Edlund & Gillan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:39,72
    Startnr: 27
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: ZATHUNGENS GILLAN
    Ras: Australian kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,32
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,44
  • Placering: 5
    Ulla Söderbärg & Exi
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:42,52
    Startnr: 31
    Förare: Ulla Söderbärg
    Hund: WATERPASSION'S EASTSEA EXI
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,27
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,13
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,22
  • Placering: 6
    Anette Björkman Bergström & SKäRGåRDSLAMMS OKEY
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:53,85
    Startnr: 8
    Förare: Anette Björkman Bergström
    Hund: SKäRGåRDSLAMMS OKEY
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,22
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,97
  • Placering: 7
    Eva Linderoth & Wille
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:54,03
    Startnr: 16
    Förare: Eva Linderoth
    Hund: SEASYMPHONY GREAT BALLS OF FIRE
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,90
  • Placering: 8
    Anette Hagman & Pixy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,22
    Startnr: 3
    Förare: Anette Hagman
    Hund: AUSSIE GåRDEN'S PIXY LIKE EYEBRIGHT
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,90
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,57
  • Placering: 9
    Elin Rosén & Nova
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:56,28
    Startnr: 10
    Förare: Elin Rosén
    Hund: NOVA
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,47
  • Placering: 10
    Agneta Cottin & Isis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:03,84
    Startnr: 32
    Förare: Agneta Cottin
    Hund: MIRONIK'S ISIS
    Ras: Collie, korthår
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,52
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,44
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,72
  • Placering: 11
    Maria Lindskog & EL MERINO'S TRUE SPIRIT
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:29,54
    Startnr: 24
    Förare: Maria Lindskog
    Hund: EL MERINO'S TRUE SPIRIT
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,66
  • Placering: 12
    Linda Ivarsson & Dennis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,05
    Startnr: 5
    Förare: Linda Ivarsson
    Hund: LI LINE'S DREAMS OF STARDOM
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,90
  • Placering: 13
    Katarina Barud & HIGH HOPES ZUCCESS ZTORY
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:11,57
    Startnr: 22
    Förare: Katarina Barud
    Hund: HIGH HOPES ZUCCESS ZTORY
    Ras: FLATCOATED RETRIEVER
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,13
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,19
  • Placering: 14
    Lena Svenblad & Mixa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,38
    Startnr: 42
    Förare: Lena Svenblad
    Hund: ÖSTRA GREDA BELLE STARR
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,56
  • Placering: 15
    Ann-Christine Ekelund & FRIENDS ALWAYS FINA
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 04:27,91
    Startnr: 2
    Förare: Ann-Christine Ekelund
    Hund: FRIENDS ALWAYS FINA
    Ras: Dvärgtax
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:38,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:29,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,72
  • Placering: 16
    Hans Dahlberg & TUSSBERGETS EMIL
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 2 Totaltid: 02:55,37
    Startnr: 33
    Förare: Hans Dahlberg
    Hund: TUSSBERGETS EMIL
    Ras: Perro de Aqua Espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:07,12
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,81
  • Placering: 17
    Ingela Larsson Kindeland & Essie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 3 Totaltid: 03:37,01
    Startnr: 18
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: COCKERNEST ESSIE OF HERO
    Ras: Eng. Cocker
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,97
  • Placering: 18
    Heléne Olsson & Alfons
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:07,52
    Startnr: 12
    Förare: Helene Olsson
    Hund: GOLDFASHION BEAUTY AND THE BEST
    Ras: Golden retriver
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,09
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,85
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,58
  • Placering: 19
    Cecilia Karlström & A-TE-ELL´S MONSIEUR ZION
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:47,12
    Startnr: 41
    Förare: Cecilia Karlström
    Hund: A-TE-ELL´S MONSIEUR ZION
    Ras: Belgisk vallhund-Groene
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,59
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,47
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,06
  • Placering: 20
    Ulrika Carlsson & Arvo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:47,59
    Startnr: 36
    Förare: Ulrika Carlsson
    Hund: VALKOHAMPAAN ARVOTAVARA
    Ras: Groenendael
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,72
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,90
  • Placering: 21
    Magdalena Berwid & ZICANS FORTUNE TELLER
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:05,04
    Startnr: 26
    Förare: Magdalena Berwid
    Hund: ZICANS FORTUNE TELLER
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,77
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 22
    Carina Teodorsson & Ace
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:10,64
    Startnr: 30
    Förare: Carina Teodorsson
    Hund: CARADEES RANGER
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,30
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,18
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Anna Mattson & CONOVER'S SOLO ON THE TOP
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:35,68
    Startnr: 21
    Förare: Anna Mattson
    Hund: CONOVER'S SOLO ON THE TOP
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,74
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,81
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,13
  • Placering: 24
    Monica Heneby & Saga
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:40,15
    Startnr: 25
    Förare: Monica Heneby
    Hund: PERIWINKLE'S SPRING BREEZE
    Ras: Field spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,49
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,97
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Felicia Mix & Lovis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 04:26,44
    Startnr: 13
    Förare: Felicia Mix
    Hund: HEATHEN'S SEXY M F
    Ras: Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:21,87
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Elin Selin & Billy
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:23,74
    Startnr: 29
    Förare: Elin Selin
    Hund: EASY U BET
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,15
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,12
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    Kristina Strömberg & Bessie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:30,43
    Startnr: 28
    Förare: Kristina Strömberg
    Hund: BESSIE
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,15
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,22
  • Placering: 28
    Anneli Eriksson & Luna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:28,26
    Startnr: 40
    Förare: Anneli Eriksson
    Hund: GUN LAKE DO LALALA
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,12
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,68
  • Placering: 29
    Håkan Sjödin & Idea
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 05:00,61
    Startnr: 1
    Förare: Håkan Sjödin
    Hund: IDEA Z DASICKEHO ZATISI
    Ras: Chodsky Pes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,37
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,56
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:57,68
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Irene Johansson & Zappo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:43,66
    Startnr: 14
    Förare: Irene Johansson
    Hund: BIRDCHERRYS NICHOLAS CAGE
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,63
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Anelie Andersson & CANTANIA`S EMMY
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:54,58
    Startnr: 7
    Förare: Anelie Andersson
    Hund: CANTANIA`S EMMY
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,69
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,89
  • Placering: 32
    Marie Åkerlund & Bella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:40,82
    Startnr: 19
    Förare: Marie Åkerlund
    Hund: GEMDALES ÄLVLIKA ÄLINORA
    Ras: korthårig collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,82
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,00
  • Placering: 33
    Liselotte Tärning & Alba
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:54,98
    Startnr: 39
    Förare: Liselotte Tärning
    Hund: LA GOTTIS CALINA
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,82
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Susanne Sandberg & Lexi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:55,31
    Startnr: 17
    Förare: Susanne Sandberg
    Hund: LEXI
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,15
  • Placering: 35
    Eva Eriksson & Mossa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:01,96
    Startnr: 37
    Förare: Eva Eriksson
    Hund: BOR-I-NäST´S ALENA
    Ras: Phalene
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,15
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,81
  • Placering: 36
    Pernilla Rudin & Ture
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:28,18
    Startnr: 34
    Förare: Pernilla Rudin
    Hund: CATJINGS DON'T DRINK AND DRIVE
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:29,75
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,43
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Marie Ekelund & JIGME UP ICEMAN ISAC
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 05:57,43
    Startnr: 20
    Förare: Marie Ekelund
    Hund: JIGME UP ICEMAN ISAC
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:35,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,09
  • Placering: 38
    Ann-Britt Wåhlin & Ninja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 04:22,91
    Startnr: 11
    Förare: Ann-Britt Wåhlin
    Hund: NINJA
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,38
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,53
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Julia Ehlert & CONOR'S ODETTE THE SWAN QUEEN
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 7 Totaltid: 05:58,30
    Startnr: 9
    Förare: Julia Ehlert
    Hund: CONOR'S ODETTE THE SWAN QUEEN
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,24
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 5
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,06
  • Placering: 40
    Viveca Ericson & Honey
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:30,74
    Startnr: 38
    Förare: Viveca Ericson
    Hund: SHELFIELD HOT STUFF
    Ras: Shetland Shepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,74
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 41
    Ulla Hörberg & Noah
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 06:30,47
    Startnr: 15
    Förare: Ulla Hörberg
    Hund: CAMEORN DELAYED DEVOTION
    Ras: Irish Softcoated Wheaten Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00