Höstsniffet TSM 2019-09-08 TVÅÅKER

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Järnmölle hundtjänst

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Annica Johansson Domare 2: Camilla Sjöberg

  • Placering: 1
    Lena Johansson & Zorro
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:44,65
    Startnr: 41
    Förare: Lena Johansson
    Hund: Zorro
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,25
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,47
  • Placering: 2
    Lovisa Castor & Lajka
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:01,17
    Startnr: 32
    Förare: Lovisa Castor
    Hund: Gessiegårdens Civiliserade Cilla
    Ras: Staffordshire bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,72
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,15
  • Placering: 3
    Camilla Stagmo & Chilli
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:28,04
    Startnr: 29
    Förare: Camilla Stagmo
    Hund: Röde Baronens Whole Lotta Shakin
    Ras: Irländsk röd setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,50
  • Placering: 4
    Isabelle Larsson & Hubbe
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:43,53
    Startnr: 27
    Förare: Isabelle Larsson
    Hund: Flaxstams Zb Mascot Di Zolo
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,47
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,60
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,37
  • Placering: 5
    Anita Stillman & Funny
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:53,69
    Startnr: 4
    Förare: Anita Stillman
    Hund: Stuvängs Ariel
    Ras: Jack russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,03
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,53
  • Placering: 6
    Kristin Turesson & Bess
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:57,10
    Startnr: 40
    Förare: Kristin Turesson
    Hund: Teamwork Ztarlet
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,50
  • Placering: 7
    Sylvia Johansson & Hera
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:25,14
    Startnr: 48
    Förare: Sylvia Johansson
    Hund: Jussikias Hera
    Ras: Schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,45
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:24,47
  • Placering: 8
    Jessica Grönvall & Bixa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:35,72
    Startnr: 37
    Förare: Jessica Grönvall
    Hund: Chêne Colline's frostiq forrest
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,62
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,72
  • Placering: 9
    Jessica Dahlqvist & Dixie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:48,49
    Startnr: 28
    Förare: Jessica Dahlqvist
    Hund: Fervens Fera Scootaloo
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,46
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:09,72
  • Placering: 10
    Ulrika Persson & Boss
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:59,09
    Startnr: 34
    Förare: Ulrika Persson
    Hund: Fosecos MiSa Hugo Boss
    Ras: Nederländsk Kooikerhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:29,40
  • Placering: 11
    Bo Linde & Donna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 02:54,84
    Startnr: 16
    Förare: Bo Linde
    Hund: Dancing Boot's Tennessee
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,62
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,41
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,81
  • Placering: 12
    Eva Boberg & Liw
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:01,53
    Startnr: 22
    Förare: Eva Boberg
    Hund: Wästborders Bright Eyes
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,57
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,93
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 13
    Catharina Gillstedt & Cirka
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,78
    Startnr: 19
    Förare: Catharina Gillstedt
    Hund: Sunnantorps Just Lovely Cirka
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,56
  • Placering: 14
    Lisa Bergström & Lotta
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:45,45
    Startnr: 30
    Förare: Lisa Bergström
    Hund: Funny spot’s Athena
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,22
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:26,57
  • Placering: 15
    Malin Johansson & Lycce
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 03:47,31
    Startnr: 36
    Förare: Malin Johansson
    Hund: Light My Fire Lycce
    Ras: Berger des Pyrénées à face rase
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:09,75
  • Placering: 16
    Helene Nilsson & BELLA
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:32,75
    Startnr: 26
    Förare: Helene Nilsson
    Hund: Flottatjärn´s A´ Berta Of Latino
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,97
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,50
    SSE
  • Placering: 17
    Anette Gray Hallberg & Nick
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:17,14
    Startnr: 3
    Förare: Anette Gray Hallberg
    Hund: Pias Hundhages Nick
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,63
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 18
    Kjell Johansson & Kessie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:16,29
    Startnr: 39
    Förare: Kjell Johansson
    Hund: Mojsans Newer Ending Love
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:17,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,69
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 19
    Irene Hertz-Pedersen & Banditten
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:33,37
    Startnr: 9
    Förare: Irene Hertz-Pedersen
    Hund: Toymakers Madicken
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,15
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 20
    Ann Spetz & Ricky
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 05:07,80
    Startnr: 5
    Förare: Ann Spetz
    Hund: Proud Pony Xfire
    Ras: Chinese crested dog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,21
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,59
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 21
    Helen Persson & Cassie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:02,32
    Startnr: 24
    Förare: Helen Persson
    Hund: Rosafira Cassiopeia
    Ras: Chihuahua korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,79
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,53
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 22
    Veronica Dahlman & Håkan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:17,72
    Startnr: 35
    Förare: Veronica Dahlman
    Hund: Håkan Håkansson
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,25
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 23
    Ann-Britt Gustavsson & Esther
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:17,81
    Startnr: 6
    Förare: Ann-Britt Gustavsson
    Hund: Kråkeberga Gårds Sabe
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,75
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 24
    Kerstin Frankki & Sunna
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 03:52,09
    Startnr: 21
    Förare: Kerstin Frankki
    Hund: Ginstens Dark Angel
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 25
    Britt-Marie Jonsson & Wega
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:16,31
    Startnr: 33
    Förare: Britt-Marie Jonsson
    Hund: Bonnets WSS Wanja
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,75
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 26
    Marie Åstrand & Freja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:49,62
    Startnr: 45
    Förare: Marie Åstrand
    Hund: Pelydryns Kiss me Tate
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,43
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 27
    Therese Lindskog & Chloe
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:08,94
    Startnr: 1
    Förare: Therese Lindskog
    Hund: Chloe
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 28
    Malin Laitinen & Hedvig
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:59,41
    Startnr: 43
    Förare: Malin Laitinen
    Hund: Your choice Shakira
    Ras: Ungersk vizsla, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,94
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 29
    Nina Askander & Texas
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 0 Totaltid: 05:23,94
    Startnr: 47
    Förare: Nina Askander
    Hund: Texas
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 30
    Marita Silfven Karlsson & Grimmhill's My Only One
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 1 Totaltid: 05:11,25
    Startnr: 46
    Förare: Marita Silfven Karlsson
    Hund: Grimmhill's My Only One
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,25
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 31
    Pernilla Johansson & Signe
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 1 Totaltid: 05:12,97
    Startnr: 11
    Förare: Pernilla Johansson
    Hund: Netterbergs Blå Signe Tillisch
    Ras: Australian cattledog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 32
    Susanne Strömbäck & Ace
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 05:17,69
    Startnr: 12
    Förare: Susanne Strömbäck
    Hund: Unity Blue Texas John Slaughter
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 33
    Henriette Hertz-Pedersen & Ginnie
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 05:59,84
    Startnr: 8
    Förare: Henriette Hertz-Pedersen
    Hund: Rosa Catarine Of The Field Society
    Ras: Field spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 34
    Ann-Catrin Löfqvist & Yaap
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:09,87
    Startnr: 7
    Förare: Ann-Catrin Löfqvist
    Hund: Lokke Yaap Fan De Moaie Hövingen
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,87
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 35
    Annelie Axelsson & Tiggva
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 05:46,00
    Startnr: 14
    Förare: Annelie Axelsson
    Hund: Ädelstenens Antigua
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 36
    Elin Ludvigsson & Ruben
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:12,22
    Startnr: 20
    Förare: Elin Ludvigsson
    Hund: Ruben
    Ras: West highland white terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,22
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 37
    Eva Ulveskog & Milou
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 05:53,19
    Startnr: 23
    Förare: Eva Ulveskog
    Hund: Kimbess' Master of Reality
    Ras: Pudel, dvärg
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,19
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 38
    Maj-Britt Karlsson & Cilla
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 1 Totaltid: 06:20,00
    Startnr: 10
    Förare: Maj-Britt Karlsson
    Hund: Hinnareds Gamba
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 39
    Lisbeth Andréasson & Pepper
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 3 Totaltid: 06:20,00
    Startnr: 31
    Förare: Lisbeth Andréasson
    Hund: Mc Marra's Happy Feet Pepper
    Ras: Schapendoes
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 40
    Alla moment ej genomförda
    Marianne Fransson & Stina
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 12 Totaltid: 06:20,00
    Startnr: 44
    Förare: Marianne Fransson
    Hund: Good Girl’s Tomhswk Stina
    Ras: Parson Russel Terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 01:20,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00