SkinnSmellen TSM 2018-07-08 Malung

Arrangör: Malungs kennelklubb
Anordnare: Malungs kennelklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Michael Hedman Domare 2: Karin Blom

  • Placering: 1
    Rose-Marie Lovemark & Estelle
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 06:45,90
    Startnr: 27
    Förare: Rose-Marie Lovemark
    Hund: Stargolds Royal Estelle
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,65
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:16,72
  • Placering: 2
    Lena Bergström & Chuck
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 11:02,86
    Startnr: 25
    Förare: Lena Bergström
    Hund: Chuck
    Ras: Strävhårig Vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,54
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:17,32
    SSE
  • Placering: 3
    Marie Larsson & Malte
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 7 Totaltid: 10:49,40
    Startnr: 21
    Förare: Marie Larsson
    Hund: Björshults Frid Och Fröjd
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:55,22
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 00:54,18
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 4
    Sara Pauselius & Cindy
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 0 Totaltid: 09:44,75
    Startnr: 32
    Förare: Sara Pauselius
    Hund: Syndicate With Trial's Bestiyana
    Ras: American Staffordshire Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,72
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,03
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 5
    AnnChristin Lindholm & Alba
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:48,89
    Startnr: 19
    Förare: AnnChristin Lindholm
    Hund: Gullvivebackens Alba
    Ras: Dansk-Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,21
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:42,68
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 6
    Sue Eriksson & Porques Essi
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 11:55,25
    Startnr: 12
    Förare: Susanne Eriksson
    Hund: Porques Essi
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,85
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:34,40
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 7
    Emma Hammar & Yxa
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 2 Totaltid: 12:22,53
    Startnr: 37
    Förare: Emma Hammar
    Hund: Agdalavallarnas Yxa
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:25,06
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:57,47
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
    SSE
  • Placering: 8
    Lisbeth Lisshammar & Julia
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 3 Totaltid: 11:26,09
    Startnr: 10
    Förare: Lisbeth Lisshammar
    Hund: Vitahotellets Anne Of Cleves
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:26,09
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 9
    Christina Haraldsson & Guldgruvans Rookie
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 4 Totaltid: 12:37,19
    Startnr: 18
    Förare: Christina Haraldsson
    Hund: Guldgruvans Rookie
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:37,19
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 10
    Berit Jansson & Manolito
    Totalpoäng: 62.5 Totalfel: 5 Totaltid: 13:58,62
    Startnr: 6
    Förare: Berit Jansson
    Hund: Hexgårdens Manolito
    Ras: Border Collie
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:58,62
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 11
    Anders Pettersson & Javy
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 09:41,75
    Startnr: 33
    Förare: Anders Pettersson
    Hund: Javy
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,69
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,06
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 12
    Elisabeth Edlund & Gillan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 13:36,08
    Startnr: 28
    Förare: Elisabeth Edlund
    Hund: Zathungens Gillan
    Ras: Australian Kelpie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,08
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 13
    Marita Arvidsson & Uddie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 13:21,65
    Startnr: 17
    Förare: Marita Arvidsson
    Hund: Cousin's Uddie
    Ras: Belgisk Vallhund/ Groenendael
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,65
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 14
    Miira Hellsten & Kookos
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 09:45,10
    Startnr: 11
    Förare: Miira Hellsten
    Hund: Tupla-Täplän Lugh
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,16
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,94
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 15
    Eva-Lena Flink & Quattro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 10:51,87
    Startnr: 5
    Förare: Eva-Lena Flink
    Hund: Lapinlumon Vitale
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,87
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 16
    Rikako Rujita & Curly Cottage Othello
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 11:16,59
    Startnr: 39
    Förare: Rikako Rujita
    Hund: Curly Cottage Othello
    Ras: Curly Coated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:28,12
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:48,47
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 17
    Elina Dahlström & Hector
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 13:00,09
    Startnr: 7
    Förare: Elina Dahlström
    Hund: Håtvåos Pierre Hector
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,09
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 18
    Anita Slogmans & Smokie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 12:50,97
    Startnr: 29
    Förare: Anita Slogmans
    Hund: Skjervtorpet's Concurrente Corleone
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:50,97
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 19
    Mia Schyberg & Olli
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 10:05,65
    Startnr: 35
    Förare: Mia Schyberg
    Hund: Black Blossom Lady Olympia
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,81
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,84
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 20
    Kerstin Vikström & Nillas Farm Telma
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 11:08,22
    Startnr: 20
    Förare: Kerstin Vikström
    Hund: Nillas Farm Telma
    Ras: Dalmatiner
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 3
    Tid: 01:36,97
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 21
    Carina Berglund & Cola
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 6 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 1
    Förare: Carina Berglund
    Hund: Oaktoft Cola
    Ras: Miniature American Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 22
    Daniel Brattén & Nato
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 2 Totaltid: 13:18,81
    Startnr: 2
    Förare: Daniel Brattén
    Hund: NATO
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:36,81
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:42,00
  • Placering: 23
    Ullis & Nemo
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 2 Totaltid: 13:21,03
    Startnr: 23
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Lundens Bellagotto Twilight
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,03
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 24
    Anneli Dahlström & Nilo
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 3 Totaltid: 13:10,69
    Startnr: 13
    Förare: Anneli Dahlström
    Hund: Aplicado Polarbear Baloo
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 25
    Sussie & Rocky
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 12:33,88
    Startnr: 30
    Förare: Susanne Anderson
    Hund: Kings & Queen's Laughing Too Loud
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,88
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 26
    Ingela Marcusson & Joy
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 12:34,75
    Startnr: 15
    Förare: Ingela Marcusson
    Hund: Bright Rivers Ray Of Light
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,75
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 27
    Birgitta Sjöstrand & Bamse
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 12:43,65
    Startnr: 26
    Förare: Birgitta Sjöstrand
    Hund: Pettersson's Yrrol
    Ras: Amerikansk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,65
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 28
    Elin Jernberg & Masse
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 4 Totaltid: 13:31,94
    Startnr: 3
    Förare: Elin Jernberg
    Hund: Sincher's Mastering The Game
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:31,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 29
    Anna-Karin Lindblom & Lykke
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 5 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 34
    Förare: Anna-Karin Lindblom
    Hund: Aim High Lita Ford
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 30
    Gunilla Falck & Skogsbygdens Åctavia Snöflinga
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 6 Totaltid: 12:34,40
    Startnr: 31
    Förare: Gunilla Falck
    Hund: Skogsbygdens Åctavia Snöflinga
    Ras: Västgötaspets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,40
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 31
    Anna Lindberg & Elsa
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 6 Totaltid: 12:49,90
    Startnr: 22
    Förare: Anna Lindberg
    Hund: Brantastigs Atena
    Ras: Collie, Långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,90
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 32
    Anna Finnes & Messi
    Totalpoäng: 37.5 Totalfel: 8 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 9
    Förare: Anna Finnes
    Hund: Faniloharoos Yankee-Doodle
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 33
    Marie Inglund & Alva
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 13:17,69
    Startnr: 36
    Förare: Marie Inglund
    Hund: Trollglitter Näsvass
    Ras: Pudel, Stor
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 03:17,69
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 34
    Gunilla Sandberg & Alice
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 4
    Förare: Gunilla Sandberg
    Hund: Tassis Russian Gardenia
    Ras: Pudel, Dvärg
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 35
    Yvonne Olsson & Spot
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 14
    Förare: Yvonne Olsson
    Hund: Double Barrel's Double Dotcom
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 36
    Rita Ohlson & Rossa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 9 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 8
    Förare: Rita Ohlson
    Hund: Birkhahn Baronesse
    Ras: Korthårig Vorsteh
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 37
    Elisabet Olsson & Zigge
    Totalpoäng: 12.5 Totalfel: 4 Totaltid: 13:49,94
    Startnr: 24
    Förare: Elisabet Olsson
    Hund: Corinnas Zirius
    Ras: Schipperke
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 0
    Tid: 01:49,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 38
    Eileen ingulfsson & Pearl
    Totalpoäng: 12.5 Totalfel: 6 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 40
    Förare: Eileen Ingulfsson
    Hund: Westerner Fan-C-Pearl
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 39
    Anette Öhver & Akido
    Totalpoäng: 12.5 Totalfel: 8 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 38
    Förare: Anette Öhver
    Hund: Silverskedens Akido
    Ras: Tysk Schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00
  • Placering: 40
    Susanne Järhed & Bosse
    Totalpoäng: 12.5 Totalfel: 10 Totaltid: 14:00,00
    Startnr: 16
    Förare: Susanne Järhed
    Hund: Nuits Monterosso
    Ras: Bracco Italiano
    Behållare:
    Poäng: 12.5
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 4
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 05:00,00