TSM 2020-09-19 Falkenberg

Arrangör: Falkenbergs Brukshundklubb
Anordnare: Falkenbergs Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Camilla Sjöberg Domare 2: Malin Larsson

  • Placering: 1
    Ann-Britt Gustavsson & Esther
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 00:52,76
    Startnr: 29
    Förare: Ann-Britt Gustavsson
    Hund: Kråkeberga Gårds Sabe
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,89
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,84
  • Placering: 2
    Sofie Glimberg & Blizz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:04,08
    Startnr: 37
    Förare: Sofie Glimberg
    Hund: SofieHill's Milla Monila
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,86
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,08
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,20
  • Placering: 3
    Ulrika Kårlin & Freja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:12,53
    Startnr: 50
    Förare: Ulrika Kårlin
    Hund: Lorcas time will tell
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,49
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,28
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,58
  • Placering: 4
    Ewa Forshult & Tage
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:14,94
    Startnr: 28
    Förare: Ewa Forshult
    Hund: Happy Life Rubus
    Ras: Mellanpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:05,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,36
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,30
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,85
  • Placering: 5
    Anita Johansson & Bella
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:21,16
    Startnr: 34
    Förare: Anita Johansson
    Hund: Slättelyngagårds Bella
    Ras: Papillon
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,61
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,86
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,24
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,45
  • Placering: 6
    Sylvia Johansson & Hera
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:23,69
    Startnr: 3
    Förare: Sylvia Johansson
    Hund: Jussikias Hera
    Ras: Schnauzer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,89
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,83
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,76
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,21
  • Placering: 7
    Lotta Wettström & Rocky
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:26,36
    Startnr: 10
    Förare: Lotta Wettström
    Hund: Frostflake's Raccolto
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,99
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,55
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,72
  • Placering: 8
    Pia Augustsson & Fido
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:42,45
    Startnr: 30
    Förare: Pia Augustsson
    Hund: Valplyckans The First Fido
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,39
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,08
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,29
  • Placering: 9
    Alma Ohlin & Lucky
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:47,21
    Startnr: 5
    Förare: Alma Ohlin
    Hund: Leringen's Tessla
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,65
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,11
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,77
  • Placering: 10
    Marje Lundgren & Enzo
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:52,82
    Startnr: 26
    Förare: Marje Lundgren
    Hund: Noven's attitude of Enzo
    Ras: Shiba
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,73
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,96
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,72
  • Placering: 11
    Eila Hansson & Elisa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:58,98
    Startnr: 46
    Förare: Eila Hansson
    Hund: Gummagårdens Elisa
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,67
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,14
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,64
  • Placering: 12
    Theres Nordblom & Igge
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:06,24
    Startnr: 7
    Förare: Theres Nordblom
    Hund: Bubbelmammas Magic Johnson
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,23
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,07
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,51
  • Placering: 13
    Mikael Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:18,18
    Startnr: 35
    Förare: Mikael Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,73
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,39
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,68
  • Placering: 14
    Carina Bönnelykke & Fie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:18,49
    Startnr: 48
    Förare: Carina Bönnelykke
    Hund: Team Cayira Hirra
    Ras: Tysk Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,41
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,19
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,26
  • Placering: 15
    Matilda Mårtensson & Lexus
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:53,06
    Startnr: 22
    Förare: Matilda Mårtensson
    Hund: Mandylike’s Potter
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,73
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,32
  • Placering: 16
    Sandra Magnusson & Riley
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:04,68
    Startnr: 43
    Förare: Sandra Magnusson
    Hund: Annik vom neuen Haselhorst
    Ras: Engelsk setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,51
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,95
  • Placering: 17
    Pia Ortscheid & Gillis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:06,43
    Startnr: 47
    Förare: Pia Ortscheid
    Hund: Falcsagans Vackre Gillis
    Ras: Engelsk setter
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,27
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,70
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,30
  • Placering: 18
    Camilla Kaneflo & Issa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:06,85
    Startnr: 33
    Förare: Camilla Kaneflo
    Hund: Issa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,49
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,66
  • Placering: 19
    Marie Nilsson & Vincent
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:11,97
    Startnr: 27
    Förare: Marie Nilsson
    Hund: Pick-me-up Joseph Bonaparte
    Ras: Cavalier king charles spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,58
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,93
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,52
  • Placering: 20
    Carl Magnus Greftén & Keela
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 01:35,54
    Startnr: 36
    Förare: Carl Magnus Greftén
    Hund: Keela
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,76
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:26,09
  • Placering: 21
    Anna Wennerlöf & Esther
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:21,08
    Startnr: 41
    Förare: Anna Wennerlöf
    Hund: Lorcas soaked in luxury
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,62
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:18,80
  • Placering: 22
    Carina Larsson & Nero
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,26
    Startnr: 44
    Förare: Carina Larsson
    Hund: Viltskräckens Gf Satan-Baltia
    Ras: Tysk Jaktterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,10
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,84
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,32
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 23
    Karin Bojnert & Pixie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:42,71
    Startnr: 38
    Förare: Karin Bojnert
    Hund: Flatterhaft Be-A-Bat
    Ras: Beagle
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,54
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,02
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,15
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 24
    Johanna Persson & Astor
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:44,15
    Startnr: 17
    Förare: Johanna Persson
    Hund: Kråkeberga Gårds Kurt Skogsmus
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,32
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,51
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 25
    Britt-Marie Jonsson & Wega
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 03:25,88
    Startnr: 40
    Förare: Britt-Marie Jonsson
    Hund: Bonnets WSS Wanja
    Ras: Welsh springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,83
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,58
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,47
  • Placering: 26
    Anna Rosengren & Diva
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:06,51
    Startnr: 6
    Förare: Anna Rosengren
    Hund: Braxtorps Chocolate Diva
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,76
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,61
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,14
  • Placering: 27
    Christina Ingulfsen & Sune
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:39,03
    Startnr: 42
    Förare: Christina Ingulfsen
    Hund: Gilljams Special Air Police
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,29
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:06,55
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 28
    Kjell Johansson & Kessie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:19,10
    Startnr: 49
    Förare: Kjell Johansson
    Hund: Mojsans Newer Ending Love
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,93
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,35
  • Placering: 29
    Bo Linde & Donna
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:19,11
    Startnr: 1
    Förare: Bo Linde
    Hund: Dancing Boot's Tennessee
    Ras: Storpudel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,01
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,64
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,46
  • Placering: 30
    Helena Kjellander & Ådi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:29,18
    Startnr: 31
    Förare: Helena Kjellander
    Hund: Swede Sun's Classe
    Ras: Basset hound
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,17
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,83
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 31
    Helene Gullander & Göte
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:53,10
    Startnr: 20
    Förare: Helene Gullander
    Hund: Igroc Gawain
    Ras: Welsh corgi pembroke
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,49
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,27
  • Placering: 32
    Annie Sandlund & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:39,05
    Startnr: 8
    Förare: Annie Sandlund
    Hund: Astrospring's Sirius
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,07
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:40,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 33
    Carina Bergek & Nickie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 02:56,63
    Startnr: 12
    Förare: Carina Bergek
    Hund: Goldzack Bandits Diamant
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,98
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,37
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 34
    Ulrica Olsson & Skrållan
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:17,68
    Startnr: 32
    Förare: Ulrica Olsson
    Hund: Ekespångs Irreplaceable Skrållan
    Ras: Berner sennenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,27
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 35
    Christina Beskow & Bolt
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 04:36,74
    Startnr: 39
    Förare: Christina Beskow
    Hund: Hirkaho's Lightning Bolt
    Ras: Staffordshire Bullterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,08
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,66
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 36
    Lovisa Castor & Cleo
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:06,37
    Startnr: 2
    Förare: Lovisa Castor
    Hund: Cocoliso Let's Play Cluedo
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,08
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,29
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 37
    Sandra Davidsson & Cody
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 1 Totaltid: 05:24,51
    Startnr: 4
    Förare: Sandra Davidsson
    Hund: Aberlours Private Investigations
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:47,57
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,94
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 38
    Maj-Britt Karlsson & Cilla
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 03:56,03
    Startnr: 24
    Förare: Maj-Britt Karlsson
    Hund: Hinnareds Gamba
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,30
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,73
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 39
    Lena Johansson & Dexie
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:06,88
    Startnr: 15
    Förare: Lena Johansson
    Hund: Noordhgårdens Olivia
    Ras: Tysk spets/ mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,88
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 40
    Camilla Berni & YODA
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:16,24
    Startnr: 11
    Förare: Camilla Berni
    Hund: Royalty Rocks Bolt
    Ras: Bracco italiano
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,07
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:06,17
  • Placering: 41
    Kerstin Frankki & Sunna
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 03:58,76
    Startnr: 25
    Förare: Kerstin Frankki
    Hund: Ginstens Dark Angel
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,16
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 42
    Margareta Delborn & Sixten
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:28,77
    Startnr: 21
    Förare: Margareta Delborn
    Hund: Cegali's Flyer
    Ras: Schnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,66
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,11
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 43
    Sonja Dahlgren & FIgaro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:41,67
    Startnr: 14
    Förare: Sonja Dahlgren
    Hund: Scheffelfältets Xellenza Figaro
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,60
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,07
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 44
    Martina Vernersson & Tessi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:21,80
    Startnr: 23
    Förare: Martina Vernersson
    Hund: Tessi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,45
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,35
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 45
    Krista Luukkonen & Zhiro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:45,93
    Startnr: 19
    Förare: Krista Luukkonen
    Hund: Frostflake’s Zuper Zorro
    Ras: Vit herdehund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,08
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,85
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 46
    Hans Andersson & Freja
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:33,36
    Startnr: 13
    Förare: Hans Andersson
    Hund: Freja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,55
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 47
    Camilla Uhrberg & Järvsöfaks
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:34,26
    Startnr: 18
    Förare: Camilla Uhrberg
    Hund: Snowshoe´s Järvsöfaks
    Ras: Amerikansk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,26
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 48
    Emilie Arasjö & Gizmo
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 05:35,27
    Startnr: 9
    Förare: Emilie Arasjö
    Hund: Livviday’s Cliffhanger
    Ras: Shetland sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,27
  • Placering: 49
    Christina Ström & Håkan
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 16
    Förare: Christina Ström
    Hund: Elofins Caesar Conrad
    Ras: Dvärgschnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:15,00
  • Placering: 50
    lisa hellström & Ada
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 07:00,00
    Startnr: 45
    Förare: lisa hellström
    Hund: ZIR OZZY'S KENAZ RUNA UR FUTHARK
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:15,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:15,00