Gurknosen TSM 2019-09-07 Västerås

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Västerås Nose Work Klubb

Totalresultat för TSM NW1

Domare 1: Ann-sofie Svenman Domare 2: Karin Blom Domare 3: Michael Hedman Domare 4: Ann-louise Ryrvik

  • Placering: 1
    Carina Nilsson & Molly
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:05,47
    Startnr: 92
    Förare: Carina Nilsson
    Hund: Molly
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,09
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,38
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,16
  • Placering: 2
    Pia Vanhanen & Nelson
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:24,35
    Startnr: 73
    Förare: Pia Vanhanen
    Hund: Åtta små tassarnas Exxon
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,85
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,03
  • Placering: 3
    Petra Wahlen & Pixel
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:30,52
    Startnr: 89
    Förare: Petra Wahlen
    Hund: Spinnrockens Taurus
    Ras: Australian Sheperd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,06
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,84
  • Placering: 4
    Jenny Eriksson & Kalle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:31,49
    Startnr: 93
    Förare: Jenny Eriksson
    Hund: Dunderhakes Kalle
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,71
  • Placering: 5
    Sofia Badawi & Gasa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:34,43
    Startnr: 88
    Förare: Sofia Badawi
    Hund: Lillhedens Gasta
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,81
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,94
  • Placering: 6
    Isa Järn Olsson & Kroken
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:38,28
    Startnr: 53
    Förare: Isa Järn Olsson
    Hund: Guidedog’s Sigges Granit
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,53
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,41
  • Placering: 7
    Anneli Dahllöf & Sickan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:41,00
    Startnr: 78
    Förare: Anneli Dahllöf
    Hund: Black Bugz My Delilah
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,78
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,59
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,07
  • Placering: 8
    Lena Matsson & Lisa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,19
    Startnr: 36
    Förare: Lena Matsson
    Hund: Tassis Miss Oregon
    Ras: Pudel, dvärg
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,75
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,47
  • Placering: 9
    Lotta Zanderholm & Skrållan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:46,32
    Startnr: 83
    Förare: Lotta Zanderholm
    Hund: Rivendells Skrållan
    Ras: Pinscher
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,69
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,38
  • Placering: 10
    Mari Andersson & Prisma
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:48,68
    Startnr: 56
    Förare: Mari Andersson
    Hund: Conovers Castle Treasure
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,25
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,25
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,25
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,93
  • Placering: 11
    Margareta Hänninen & Chilla
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:53,47
    Startnr: 47
    Förare: Margareta Hänninen
    Hund: Soldrivans Eye För Fusion
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,62
  • Placering: 12
    Barbro Oden & Roxy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:55,25
    Startnr: 91
    Förare: Barbro Oden
    Hund: Rowntree Vincenza
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,71
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,60
  • Placering: 13
    Linda Lothström & Meja
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 01:57,97
    Startnr: 40
    Förare: Linda Lothström
    Hund: Manaca´s She´s Looking Fine
    Ras: Engelsk cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,85
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,53
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,09
  • Placering: 14
    Jessica Söderström & Dazy
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:08,07
    Startnr: 9
    Förare: Jessica Söderström
    Hund: Little Devil's Juniper
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,09
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,32
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,88
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,78
  • Placering: 15
    Maria Jarosinski & Bohun
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:09,63
    Startnr: 64
    Förare: Maria Jarosinski
    Hund: Bohun
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,16
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,69
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,07
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,71
  • Placering: 16
    Annette Ståhl & Gucci
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:15,03
    Startnr: 71
    Förare: Annette Ståhl
    Hund: Migitt’s Gucci
    Ras: Rottweiler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,32
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,46
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,81
  • Placering: 17
    Tove Rastad & Stina
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:15,80
    Startnr: 23
    Förare: Tove Rastad
    Hund: Stina
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,56
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,28
  • Placering: 18
    Eileen ingulfsson & Cassie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:22,16
    Startnr: 76
    Förare: Eileen ingulfsson
    Hund: Westerner Cassata
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:19,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,91
  • Placering: 19
    Anna-Christina Hedlund & Sixten
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:25,82
    Startnr: 38
    Förare: Anna-Christina Hedlund
    Hund: Svinghammars Raspberry
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,66
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,16
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,22
  • Placering: 20
    Helena Sundevall & Dexter
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:31,60
    Startnr: 33
    Förare: Helena Sundevall
    Hund: Almanza Checkmate
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,94
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:15,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,78
  • Placering: 21
    Jill Ceder & Tess
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:38,66
    Startnr: 51
    Förare: Jill Ceder
    Hund: Tess
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,25
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,10
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,15
  • Placering: 22
    Åsa Karlsson & Muskot
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:38,72
    Startnr: 69
    Förare: Åsa Karlsson
    Hund: Pilens Early Red Bird
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,63
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,19
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,56
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,34
  • Placering: 23
    Ingrid Johansson & Kakan
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:40,82
    Startnr: 95
    Förare: Ingrid Johansson
    Hund: Ripplings Catarina
    Ras: Engelsk springer spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,04
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,87
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,00
  • Placering: 24
    Laila Linér & Morrissey
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:40,90
    Startnr: 81
    Förare: Laila Linér
    Hund: Cometstaff Key Light
    Ras: Staffordshire bullterier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,12
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,72
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,47
  • Placering: 25
    Christina Hättström & Maxa
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:43,01
    Startnr: 85
    Förare: Christina Hättström
    Hund: Wallwein´s Elyssia
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,04
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:59,06
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,16
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,75
  • Placering: 26
    Carina Bäckemalm & Txon
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 02:54,41
    Startnr: 66
    Förare: Carina Bäckemalm
    Hund: Spårmarkens Yello
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,69
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,50
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,72
  • Placering: 27
    Rita Andersson & Lotuz
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:04,93
    Startnr: 17
    Förare: Rita Andersson
    Hund: Lejdog's Black Lotuz
    Ras: Dvärgschnauzer svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,93
  • Placering: 28
    Susanne Viker & Älvis
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:05,56
    Startnr: 35
    Förare: Susanne Viker
    Hund: Tollarbos Älvis med Twist
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,37
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:25,13
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,75
  • Placering: 29
    Gunnel Lundström & Bertil
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:18,20
    Startnr: 99
    Förare: Gunnel Lundström
    Hund: Bertil
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,28
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:55,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,82
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,47
  • Placering: 30
    Em Lundström & Q
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:18,68
    Startnr: 72
    Förare: Em Lundström
    Hund: Chandis Andra Gunilla
    Ras: Bostonterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,06
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,18
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,44
  • Placering: 31
    Tony Persson & Roger
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 03:26,06
    Startnr: 13
    Förare: Tony Persson
    Hund: MANACA'S LUCK OF THE IRISH
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,31
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:50,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,94
  • Placering: 32
    Lena Lundén & Ezzie
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 04:15,93
    Startnr: 50
    Förare: Lena Lundén
    Hund: Rexstars Ezzie
    Ras: Lancashire Heeler
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,97
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:34,28
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,43
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,25
  • Placering: 33
    Annica Rinaldo & Prima
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:37,94
    Startnr: 5
    Förare: Annica Rinaldo
    Hund: New Story Prima
    Ras: Tervuen
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:36,78
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:45,50
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:19,97
  • Placering: 34
    Cecilia Spångberg Stålblad & My
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 02:44,96
    Startnr: 70
    Förare: Cecilia Spångberg Stålblad
    Hund: Ludenbens My Mynta
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,03
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,31
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:25,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,65
  • Placering: 35
    Marie Eriksson & Mumba
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 1 Totaltid: 03:01,66
    Startnr: 1
    Förare: Marie Eriksson
    Hund: Pompeca's Forever Love To Meide
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,41
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,94
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:52,31
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,00
  • Placering: 36
    Ann-Christin Lindholm & Torneryds Hiba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:08,97
    Startnr: 62
    Förare: Ann-Christin Lindholm
    Hund: Torneryds Hiba
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,72
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,44
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,81
  • Placering: 37
    Eva Norén Jonsson & Maya
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:21,09
    Startnr: 46
    Förare: Eva Norén Jonsson
    Hund: AngelRiesens Famous For Ever
    Ras: Riesenschnauzer, svart
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:33,69
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,78
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,62
  • Placering: 38
    Linn Fredlund & Frej
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:24,13
    Startnr: 29
    Förare: Linn Fredlund
    Hund: Westridge Starcatching Legacy
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,66
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:00,94
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,53
  • Placering: 39
    Elin Hedrén & Honeywater's Skimming The Floor
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 03:58,65
    Startnr: 10
    Förare: Elin Hedrén
    Hund: Honeywater's Skimming The Floor
    Ras: Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:04,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,53
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,12
  • Placering: 40
    Helene Apelqvist & Dixie
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:01,11
    Startnr: 45
    Förare: Helene Apelqvist
    Hund: Windedos Country Girl
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,90
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,03
  • Placering: 41
    Madeleine Rubach & Bello
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:05,71
    Startnr: 2
    Förare: Madeleine Rubach
    Hund: Aplicado Boy oh boy
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,68
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,66
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,37
  • Placering: 42
    Elena Aurén & Zeke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 04:10,00
    Startnr: 77
    Förare: Elena Aurén
    Hund: Purple shadows boss bottled
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,63
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,81
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,56
  • Placering: 43
    Jenny Gren & Trolla
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 05:58,00
    Startnr: 48
    Förare: Jenny Gren
    Hund: Metalhead Witchy-Woman
    Ras: chihauhaua, långhårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,03
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,06
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,91
    SSE
  • Placering: 44
    Jeanette Östermark & Sniff
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 03:30,72
    Startnr: 14
    Förare: Jeanette Östermark
    Hund: Sniff
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,37
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,78
  • Placering: 45
    Anna Götesson & Seemework Hot
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 05:05,10
    Startnr: 32
    Förare: Anna Götesson
    Hund: Seemework Hot
    Ras: Bordet Collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,53
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:55,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:07,10
  • Placering: 46
    Carina Borén & MAZIE
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:35,77
    Startnr: 24
    Förare: Carina Borén
    Hund: JEAN DARK X-PRESSION
    Ras: Dobermann
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,87
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,25
  • Placering: 47
    Ulla Henell & Aslan
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:49,76
    Startnr: 44
    Förare: Ulla Henell
    Hund: Valsängens Zokrates
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,69
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:27,60
  • Placering: 48
    Lotta Torstensson & Hero
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 02:54,41
    Startnr: 82
    Förare: Lotta Torstensson
    Hund: Waterpassion’s High-Spirit Hero
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,63
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:16,56
  • Placering: 49
    Birgitta Nyberg & Elvis
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:01,48
    Startnr: 8
    Förare: Birgitta Nyberg
    Hund: Bressay's Elvis
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,66
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:12,38
  • Placering: 50
    Ylva Lundin & Senja
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:13,94
    Startnr: 58
    Förare: Ylva Lundin
    Hund: Senja
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:35,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,13
  • Placering: 51
    Catharina Sandin & Rippe
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:32,97
    Startnr: 54
    Förare: Catharina Sandin
    Hund: Tingne’s Alerte Alexander
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,34
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,06
  • Placering: 52
    Monica Tydén & Scott
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:40,97
    Startnr: 34
    Förare: Monica Tydén
    Hund: Pilens Rolig
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:56,47
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,59
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,91
  • Placering: 53
    Agneta Wändell & Sigge
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 03:59,75
    Startnr: 97
    Förare: Agneta Wändell
    Hund: Gullvivebackens Cornelius
    Ras: dansksvensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:32,21
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:37,04
  • Placering: 54
    Agneta Sundin & Gaia
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:05,51
    Startnr: 25
    Förare: Agneta Sundin
    Hund: Djioia Gaia des Nobliaux Moustachus
    Ras: Briard
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,34
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:25,91
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,26
  • Placering: 55
    Charlotte Hagstad & Morion
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:06,43
    Startnr: 80
    Förare: Charlotte Hagstad
    Hund: Wenarjas Birks Birk
    Ras: Nederlandse kooikerhondje
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,31
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:55,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 56
    Lena Sanfridsson & Ida
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:07,13
    Startnr: 63
    Förare: Lena Sanfridsson
    Hund: Skäggebols Robusta Ragnhild
    Ras: Dvärgschnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,25
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,10
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:58,78
  • Placering: 57
    Emelie Vidberg & Tess
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:26,12
    Startnr: 20
    Förare: Emelie Vidberg
    Hund: Tess
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:45,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,31
  • Placering: 58
    Ingela Bobits & Nouba
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 04:29,90
    Startnr: 7
    Förare: Ingela Bobits
    Hund: Windedos Nouba
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,75
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,34
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,81
  • Placering: 59
    Helena Wikström & Tindra
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:36,85
    Startnr: 74
    Förare: Helena Wikström
    Hund: Vidablick Rainstorm
    Ras: Dvärgschnauzer, peppar & salt
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,88
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:33,50
  • Placering: 60
    kristina Blix & Iaxedex Exon
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:37,85
    Startnr: 37
    Förare: kristina Blix
    Hund: Iaxedex Exon
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:12,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,85
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,31
  • Placering: 61
    Malin Bång & Åskai
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 2 Totaltid: 05:40,09
    Startnr: 61
    Förare: Malin Bång
    Hund: Viljanshof med Buller och Bång
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,09
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:14,57
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:46,43
  • Placering: 62
    Tina lindell & Lipton
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 3 Totaltid: 03:19,03
    Startnr: 19
    Förare: Tina lindell
    Hund: Vidar den starke
    Ras: Dansk-svensk gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,12
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:17,09
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:40,82
  • Placering: 63
    Yvonne Mickelsson Karlsson & Enzo
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 5 Totaltid: 04:27,57
    Startnr: 49
    Förare: Yvonne Mickelsson Karlsson
    Hund: Raizen Hof Exenas Storm
    Ras: Tysk spets/ kleinspitz
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:13,35
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 2
    Tid: 01:43,72
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,50
  • Placering: 64
    Siv Wahlund & Sesto
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 6 Totaltid: 02:49,75
    Startnr: 41
    Förare: Siv Wahlund
    Hund: Graceline Sesto San Giovanni
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,56
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:26,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 5
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,94
  • Placering: 65
    Monica Johansson & Lyxa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 05:01,03
    Startnr: 68
    Förare: Monica Johansson
    Hund: Mironik's Rebell
    Ras: Collie, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,35
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,68
  • Placering: 66
    Pia Järnkvist & Xtra
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 06:06,62
    Startnr: 79
    Förare: Pia Järnkvist
    Hund: Akjas Xtra
    Ras: Tysk schäferhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,62
  • Placering: 67
    Barbro Torseld & Prima
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:31,07
    Startnr: 28
    Förare: Barbro Torseld
    Hund: Noidens Quick Prima Quality
    Ras: Japansk spets
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:22,16
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:08,91
  • Placering: 68
    Ullis & Eyes
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:40,53
    Startnr: 57
    Förare: Ulrika Forsius
    Hund: Colored Melodys Bright Eyes
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,66
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:21,87
  • Placering: 69
    Malin Hellman & Ajax
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 04:48,25
    Startnr: 55
    Förare: Malin Hellman
    Hund: Mironik's Marylin
    Ras: Collie, korthårig
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:48,38
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:29,87
  • Placering: 70
    Jennifer Hasslund & Elsa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:00,23
    Startnr: 75
    Förare: Jennifer Hasslund
    Hund: Dragongårdens Glamorous Girl
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:10,69
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,54
  • Placering: 71
    Vivianne Alm & Diva
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:25,06
    Startnr: 22
    Förare: Vivianne Alm
    Hund: Axbor Divina Commedia
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:47,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,06
  • Placering: 72
    Susanne Schilström & Saga
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 05:35,32
    Startnr: 94
    Förare: Susanne Schilström
    Hund: Team Tinqua I Am Here For Show
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:42,07
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:53,25
  • Placering: 73
    Tine Olofsson & Klas-Göran
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:08,75
    Startnr: 4
    Förare: Tine Olofsson
    Hund: Diabf Dons On Ice
    Ras: Clumber spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:23,91
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,84
  • Placering: 74
    Magnus Sjödin & Sheldon
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:24,93
    Startnr: 31
    Förare: Magnus Sjödin
    Hund: Angidis Fat Man Af Weapond
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,93
  • Placering: 75
    Suzann Ackesten & Albert
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 06:28,65
    Startnr: 42
    Förare: Suzann Ackesten
    Hund: Liljeblomman’s Yatzy
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:31,34
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,31
  • Placering: 76
    Britt-Marie Mattin-Lassei & Miller
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 3 Totaltid: 04:04,59
    Startnr: 21
    Förare: Britt-Marie Mattin-Lassei
    Hund: Ryegate's More Is More
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:23,37
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:11,22
  • Placering: 77
    Tina Hansson & Cefeus Toka of Gimli
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:08,13
    Startnr: 30
    Förare: Tina Hansson
    Hund: Cefeus Toka of Gimli
    Ras: Tysk spets/ mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,22
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,91
  • Placering: 78
    Gunilla Jonsson & Träff
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 04:59,16
    Startnr: 90
    Förare: Gunilla Jonsson
    Hund: DeLindas Roberto Nani
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:17,44
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:41,72
  • Placering: 79
    Camilla Simmons & Samba
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:03,12
    Startnr: 11
    Förare: Camilla Simmons
    Hund: Elliegårdens Samba
    Ras: Hovawart
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,93
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:26,19
  • Placering: 80
    Kristina Mattsson & Saffi
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:05,93
    Startnr: 65
    Förare: Kristina Mattsson
    Hund: POMPECA'S BLUE SAPPHIRE QUARRY
    Ras: Whippet
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:45,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:20,87
  • Placering: 81
    Josefin Raab & Ipa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:15,15
    Startnr: 15
    Förare: Josefin Raab
    Hund: Starpinsch Snow Queen
    Ras: Dvärgpinscher
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,31
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:09,84
  • Placering: 82
    Emma arnoldsson & Stella
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:23,93
    Startnr: 3
    Förare: Emma arnoldsson
    Hund: Pughults dagny
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,47
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:14,46
  • Placering: 83
    Annelie Johannesson & Siv
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:45,15
    Startnr: 86
    Förare: Annelie Johannesson
    Hund: Scarlet
    Ras: Boxer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:01,56
  • Placering: 84
    Nisse Bielfeld & Agaton
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:47,02
    Startnr: 16
    Förare: Nisse Bielfeld
    Hund: Conors Quick Ben
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,59
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,43
  • Placering: 85
    Susanne Danielsson & Tilde
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 05:51,75
    Startnr: 100
    Förare: Susanne Danielsson
    Hund: Matilde
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:42,44
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:39,31
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 86
    Susanne Fransén & Arisu
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 06:08,88
    Startnr: 60
    Förare: Susanne Fransén
    Hund: Sutamuroku Arisu
    Ras: Shiba
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,97
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,91
  • Placering: 87
    Gen Björsell & Boris
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 5 Totaltid: 04:26,46
    Startnr: 59
    Förare: Gen Björsell
    Hund: Art-Fantasy Brunello di Montalcino
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:37,62
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:18,84
  • Placering: 88
    Susann Larsson & Molly
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:14,90
    Startnr: 43
    Förare: Susann Larsson
    Hund: Caradees Odd Molly
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,90
  • Placering: 89
    Birgitta Strömberg & Alice
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:32,81
    Startnr: 27
    Förare: Birgitta Strömberg
    Hund: Alphaville's Finger Lickin Good
    Ras: Afghanhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:02,81
  • Placering: 90
    Catharina Nebel & Ruffa
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 2 Totaltid: 06:43,61
    Startnr: 18
    Förare: Catharina Nebel
    Hund: Rödtassen Ruffa
    Ras: Tax
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:13,61
  • Placering: 91
    Camilla Appelgren & Choice
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 4 Totaltid: 06:34,63
    Startnr: 39
    Förare: Camilla Appelgren
    Hund: Crofter Holding's Dusty
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,63
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 92
    Lars Wallén & Cissi
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 5 Totaltid: 07:18,72
    Startnr: 26
    Förare: Lars Wallén
    Hund: Bigtails Cornelia
    Ras: Welsh corgi pembroke
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,72
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 93
    Helen Samuelsson & Frasse
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 6 Totaltid: 05:54,22
    Startnr: 96
    Förare: Helen Samuelsson
    Hund: Tarek
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:24,22
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 94
    Ulla Hörberg & Roxie
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 2 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 12
    Förare: Ulla Hörberg
    Hund: Cameron Rock My World
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:00,00
  • Placering: 95
    Carina Delerud & Sigge
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 8 Totaltid: 07:30,00
    Startnr: 6
    Förare: Carina Delerud
    Hund: Heatwave puppet master
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 01:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:00,00