TSM NW 2 TSM 2019-06-02 Uddevalla

Arrangör: Svenska Nose Work Klubben
Anordnare: Signeröds Hundcenter

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Pirkko Andersson Domare 2: Marie Bankhed

  • Placering: 1
    Lotta Castell & Virus
    Totalpoäng: 81 Totalfel: 1 Totaltid: 09:32,17
    Startnr: 24
    Förare: Lotta Castell
    Hund: Stjärnglimtens Sirius
    Ras: Golden Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,54
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 02:43,34
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:56,29
  • Placering: 2
    Michaela Andreasson & Loke
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 08:23,56
    Startnr: 14
    Förare: Michaela Andreasson
    Hund: Jämtesjöns Loke av Ella
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 01:58,19
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:12,19
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 02:33,65
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:39,53
    SSE
  • Placering: 3
    Jenny Herbertsson & Kia
    Totalpoäng: 74 Totalfel: 1 Totaltid: 07:37,79
    Startnr: 12
    Förare: Jenny Herbertsson
    Hund: Livsgnistans Katitzi
    Ras: Stabijhoun
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 00:46,91
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,88
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 02:43,00
  • Placering: 4
    Leif Brinck & Maja
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 0 Totaltid: 07:48,79
    Startnr: 3
    Förare: Leif Brinck
    Hund: Scheffelfältets Ricciolina Maja
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:43,85
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,78
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:54,16
  • Placering: 5
    Marie Axelsson & Kyra
    Totalpoäng: 72 Totalfel: 2 Totaltid: 08:06,02
    Startnr: 37
    Förare: Marie Axelsson
    Hund: Ayras Like-Love
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:54,34
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:11,68
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 6
    Camilla Krook & Izzy
    Totalpoäng: 71 Totalfel: 7 Totaltid: 11:01,16
    Startnr: 2
    Förare: Camilla Krook
    Hund: AH Sjöbygårdens Guns N´Roses
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:31,16
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 7
    Marie Sjöberg & TAZZ
    Totalpoäng: 69 Totalfel: 0 Totaltid: 08:58,06
    Startnr: 25
    Förare: Marie Sjöberg
    Hund: Chess Player Tasmanian Pearl
    Ras: Australian Shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:44,06
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:14,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 8
    Fredrika Jonasson & Magic
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 0 Totaltid: 08:45,63
    Startnr: 34
    Förare: Fredrika Jonasson
    Hund: Good Girl's Panda Magic
    Ras: Parson russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:51,88
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:43,03
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 01:10,72
  • Placering: 9
    Ros-Marie Dellgran & Buddy
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 1 Totaltid: 08:15,03
    Startnr: 4
    Förare: Ros-Marie Dellgran
    Hund: Rödtottarnas Sjöbuse
    Ras: Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,78
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:09,25
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 10
    Eva Månsson & Zandi
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 1 Totaltid: 11:13,65
    Startnr: 23
    Förare: Eva Månsson
    Hund: Abadessan's Zandi
    Ras: Portugisisk vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:43,65
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 11
    Lise Bach & Tilde
    Totalpoäng: 66 Totalfel: 3 Totaltid: 10:01,19
    Startnr: 16
    Förare: Lise Bach
    Hund: Tilde
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,69
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:08,50
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 12
    Anne-Marie Tellander & Nelli
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 4 Totaltid: 09:28,34
    Startnr: 21
    Förare: Anne-Marie Tellander
    Hund: Get Busy for your eyes only
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:28,34
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 13
    Monica Persson & Kotten
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 1 Totaltid: 09:16,63
    Startnr: 41
    Förare: Monica Persson
    Hund: Beachrunner´s Pannacotta
    Ras: Parson Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,63
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 14
    Mimmi Gullberg & Imse
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 4 Totaltid: 09:17,75
    Startnr: 8
    Förare: Mimmi Gullberg
    Hund: Light My Fire Imse
    Ras: Berger des Pyrénées á Face Rase
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:38,03
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:39,72
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 15
    Ann Samsioe & Selma
    Totalpoäng: 56 Totalfel: 2 Totaltid: 09:46,50
    Startnr: 40
    Förare: Ann Samsioe
    Hund: Radiant Star's Affectionate Aime'e
    Ras: Leonberger
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:46,50
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 16
    Emma Larsson & Sky
    Totalpoäng: 51 Totalfel: 1 Totaltid: 11:20,56
    Startnr: 29
    Förare: Emma Larsson
    Hund: Sky
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:50,56
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Elisabeth Andersson & Flisan
    Totalpoäng: 51 Totalfel: 4 Totaltid: 10:26,56
    Startnr: 30
    Förare: Elisabeth Andersson
    Hund: Imperie`s Felicia Fiore
    Ras: Lagotto Romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:56,56
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Pia Blomsten & Meja
    Totalpoäng: 51 Totalfel: 6 Totaltid: 11:05,94
    Startnr: 42
    Förare: Pia Blomsten
    Hund: Mulatorp's Dachsie
    Ras: Labrador Retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:05,94
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 19
    Susanne Johansson & Mio
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 0 Totaltid: 11:10,03
    Startnr: 22
    Förare: Susanne Johansson
    Hund: Sångfågelns Mr Redburn
    Ras: labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 02:40,03
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Mia Eskilsson & Diva
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 0 Totaltid: 11:12,56
    Startnr: 1
    Förare: Mia Eskilsson
    Hund: Soul to Soul Diva Di Mondovi
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:12,56
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Maria Mellblom Larsson & Wasabi
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 3 Totaltid: 10:23,03
    Startnr: 13
    Förare: Maria Mellblom Larsson
    Hund: Rondevu For Your Eyes Only
    Ras: American staffordshire terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:23,03
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Ulla-Britt Carlring & Whira
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 4 Totaltid: 09:51,03
    Startnr: 38
    Förare: Ulla-Britt Carlring
    Hund: Lyckoshellans Super Girl
    Ras: Shetland Sheepdog
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:51,03
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 23
    Ingela Larsson Kindeland & Walle
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 5 Totaltid: 11:16,63
    Startnr: 39
    Förare: Ingela Larsson Kindeland
    Hund: Cockergold Life is good
    Ras: Cocker
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 02:46,63
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Kajsa Eriksson & Jonna
    Totalpoäng: 47 Totalfel: 5 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 27
    Förare: Kajsa Eriksson
    Hund: Tanspots Jet Streams Jonna-Jet Set
    Ras: Lancashire heeler
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 15
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Heidi M Nord & Foxy
    Totalpoäng: 41 Totalfel: 3 Totaltid: 10:29,97
    Startnr: 33
    Förare: Heidi M Nord
    Hund: Lapprikets Unikka
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,97
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Gull-Britt Samuelsson & Gerd
    Totalpoäng: 41 Totalfel: 4 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 32
    Förare: Gull-Britt Samuelsson
    Hund: Candelinz Generösa Gemytliga Gerd
    Ras: Dansk Svensk Gårdshund
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 4
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Lotta Bäckberg & Saga
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 0 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 10
    Förare: Lotta Bäckberg
    Hund: Accounts Xtra Vaganza
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 9
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
  • Placering: 28
    Susanne Lindros & Hugo
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 2 Totaltid: 11:12,12
    Startnr: 11
    Förare: Susanne Lindros
    Hund: Sallsix Daddy DJ
    Ras: Dvärgschnauzer s/s
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:42,12
  • Placering: 29
    Yvonne Nordberg & Louisa
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 3 Totaltid: 11:15,47
    Startnr: 19
    Förare: Yvonne Nordberg
    Hund: Choowo/Liz ziri
    Ras: Chihuahua
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:15,47
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Åsa Gravander & Mika
    Totalpoäng: 35 Totalfel: 4 Totaltid: 10:49,15
    Startnr: 26
    Förare: Åsa Gravander
    Hund: Explicits A Diamond Is For Ever
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:49,15
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Susanne Danielsson & Kajsa
    Totalpoäng: 32 Totalfel: 4 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 7
    Förare: Susanne Danielsson
    Hund: Kajsa
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Louise Eklöf & Ajax
    Totalpoäng: 32 Totalfel: 6 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 6
    Förare: Louise Eklöf
    Hund: inspirations one night in Amsterdam
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 3
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Alma Ohlin & Funny
    Totalpoäng: 31 Totalfel: 1 Totaltid: 10:53,50
    Startnr: 15
    Förare: Alma Ohlin
    Hund: Funny
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:53,50
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Karin Olsson & Rosie
    Totalpoäng: 31 Totalfel: 2 Totaltid: 09:30,59
    Startnr: 17
    Förare: Karin Olsson
    Hund: Wästborders Starfire
    Ras: Borderterrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:30,59
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Mimmi Winskog & Qaramell
    Totalpoäng: 31 Totalfel: 4 Totaltid: 11:03,22
    Startnr: 31
    Förare: Maria Winskog
    Hund: Kullhagas E Qaramell From Ricci
    Ras: Långhårig Chihuahua
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:09,41
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 02:53,81
  • Placering: 36
    Christina Persson & Ville
    Totalpoäng: 31 Totalfel: 4 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 36
    Förare: Christina Persson
    Hund: Ville
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Linda Petersson & Holger
    Totalpoäng: 25 Totalfel: 9 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 20
    Förare: Linda Petersson
    Hund: Blue Aylas Holger Hagel
    Ras: Fransk bulldogg
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 5
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Elisabeth Ekeroth & Judith
    Totalpoäng: 22 Totalfel: 2 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 35
    Förare: Elisabeth Ekeroth
    Hund: Ammiellas Judith Prinsessa Af Veum
    Ras: Portugisisk Vattenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 6
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 16
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Heléne Berzelius & Balder
    Totalpoäng: 20 Totalfel: 4 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 28
    Förare: Heléne Berzelius
    Hund: Happy Pearls Dark Heaven
    Ras: Cocker spaniel
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Torben Zimmermann & Karla
    Totalpoäng: 0 Totalfel: 6 Totaltid: 11:30,00
    Startnr: 5
    Förare: Torben Zimmermann
    Hund: Cockerlunden vote for me
    Ras: Engelsk Cocker Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Fordon:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00