Rallarnosen TSM 2020-09-12 Luleå

Arrangör: Luleå Brukshundklubb
Anordnare: Luleå Brukshundklubb

Totalresultat för TSM NW2

Domare 1: Per-Arne Bergström Domare 2: Camilla Fagervall

  • Placering: 1
    Ulrica Ahlsén & Valle
    Totalpoäng: 100 Totalfel: 0 Totaltid: 05:36,53
    Startnr: 25
    Förare: Ulrica Ahlsén
    Hund: Insanes Valborg
    Ras: Malinois
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:57,78
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:21,34
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:18,19
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:59,22
    SSE
  • Placering: 2
    Gabriella Jönsson & Dima
    Totalpoäng: 80 Totalfel: 0 Totaltid: 09:07,58
    Startnr: 26
    Förare: Gabriella Jönsson
    Hund: Breda Blickens Dima
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,18
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,81
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:17,59
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 3
    Angelica Lindvall & Lexi
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 0 Totaltid: 10:03,63
    Startnr: 13
    Förare: Angelica Lindvall
    Hund: Traxa's LaLa
    Ras: Belgisk vallhund/ tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:27,59
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:06,75
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,29
    SSE
  • Placering: 4
    Lovisa Pålsson & Ila
    Totalpoäng: 75 Totalfel: 1 Totaltid: 09:10,22
    Startnr: 23
    Förare: Lovisa Pålsson
    Hund: Quai’s Tiddelipom
    Ras: Jack Russell terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:34,38
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:35,84
    Utomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
    SSE
  • Placering: 5
    Lars-åke utsi & Arrak
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 0 Totaltid: 11:50,70
    Startnr: 6
    Förare: Lars-åke utsi
    Hund: Maalarigårdens paradis af phonenix
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,70
    Inomhus:
    Poäng: 18
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 6
    Kerstin Lindström & Pan
    Totalpoäng: 73 Totalfel: 2 Totaltid: 13:16,43
    Startnr: 2
    Förare: Kerstin Lindström
    Hund: Guldkvistens Peter Pan Big Love
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 18
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 03:46,43
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 7
    Erik Lifvergren & Peikko
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 09:29,01
    Startnr: 9
    Förare: Erik Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Röllipeikko
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:08,13
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:20,88
    SSE
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 8
    Stina Lifvergren & Vakkra
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 09:38,36
    Startnr: 28
    Förare: Stina Lifvergren
    Hund: Lapinlunas Kovinkaunis
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:50,34
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:48,02
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 9
    Mait Bergström & Ayla
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 09:59,53
    Startnr: 35
    Förare: Mait Bergström
    Hund: Ayla
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,51
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,02
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 10
    Eva Wassermann & Måssa
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 10:17,23
    Startnr: 15
    Förare: Eva Wassermann
    Hund: Tussbergets Madicken
    Ras: Perro de agua espanol
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:35,73
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:41,50
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 11
    Eleanor Dahlberg & R´Igo
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 10:22,14
    Startnr: 40
    Förare: Eleanor Dahlberg
    Hund: El-Jo-Mi's R'Igor Warrior Of Peace
    Ras: Belgisk vallhund/ Tervueren
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:52,81
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:46,68
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:49,40
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 02:53,25
  • Placering: 12
    Linnéa Thyni & Hunter
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 10:29,35
    Startnr: 17
    Förare: Linnéa Thyni
    Hund: Soldrivans Hunter
    Ras: Nova scotia duck tolling retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,00
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:24,35
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 13
    Anna Lundström & Tikka
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 0 Totaltid: 11:51,52
    Startnr: 18
    Förare: Anna Lundström
    Hund: Zetastar Wild Look
    Ras: Engelsk Springer Spaniel
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,25
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:23,27
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 14
    Lena Näslund Lidström & Noomi
    Totalpoäng: 62 Totalfel: 1 Totaltid: 09:45,99
    Startnr: 14
    Förare: Lena Näslund Lidström
    Hund: Lapinlunas Voittajatar
    Ras: Finsk Lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,43
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:30,56
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 15
    Ulrik Nordström Löfgren & Sture
    Totalpoäng: 58 Totalfel: 2 Totaltid: 10:59,04
    Startnr: 27
    Förare: Ulrik Nordström Löfgren
    Hund: Cocofudge
    Ras: Stor pudel
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:14,43
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:52,56
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 02:52,05
  • Placering: 16
    Carin Lindberg & Ebba
    Totalpoäng: 58 Totalfel: 4 Totaltid: 11:27,72
    Startnr: 32
    Förare: Carin Lindberg
    Hund: Flatham’s Hääjmdjåord Haalkako
    Ras: Flatcoated Retriever
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:57,72
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 17
    Susanne Degerman & Ally
    Totalpoäng: 57 Totalfel: 2 Totaltid: 09:32,92
    Startnr: 10
    Förare: Susanne Degerman
    Hund: Talleknallens Ally
    Ras: Golden retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:22,11
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,81
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 18
    Michaela Sandgren & Pax
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 1 Totaltid: 09:53,12
    Startnr: 22
    Förare: Michaela Sandgren
    Hund: Herding Instinct's Pax Pakkanen
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:05,06
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 01:48,06
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 19
    Anette Grehn & Ixo
    Totalpoäng: 55 Totalfel: 2 Totaltid: 13:07,31
    Startnr: 3
    Förare: Anette Grehn
    Hund: Sable Shade`s Yordan
    Ras: Tyskspets/ Mittelspitz
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:07,31
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 20
    Barbro Andersson & Delta
    Totalpoäng: 52 Totalfel: 1 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 30
    Förare: Barbro Andersson
    Hund: Jebas Delta
    Ras: Schäfer
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 21
    Sofia Lindbäck & Miro
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 0 Totaltid: 12:44,47
    Startnr: 7
    Förare: Sofia Lindbäck
    Hund: Fullibus Domiro
    Ras: Xoloitzcuintle, mellan
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:44,47
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 22
    Lena Carlsson & Idefix
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 2 Totaltid: 12:37,52
    Startnr: 12
    Förare: Lena Carlsson
    Hund: Guldkvistens Idefix
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:37,52
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 23
    Christina Ruth & Niki
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 10:37,58
    Startnr: 20
    Förare: Christina Ruth
    Hund: Niki
    Ras: Border collie
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:07,71
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:29,87
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 24
    Ragnhild Herminge & Tassa
    Totalpoäng: 50 Totalfel: 4 Totaltid: 12:10,29
    Startnr: 38
    Förare: Ragnhild Herminge
    Hund: Huset Elliots Tau
    Ras: labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:10,29
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 25
    Maria Esberg & Texas
    Totalpoäng: 49 Totalfel: 4 Totaltid: 12:15,90
    Startnr: 4
    Förare: Maria Esberg
    Hund: Texas
    Ras: Australien shepherd
    Behållare:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,90
    SSE
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 26
    Erica Berglund & Skilla
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 4 Totaltid: 10:45,41
    Startnr: 5
    Förare: Erica Berglund
    Hund: Conover’s Yes Straight Flush
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:15,41
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 27
    Åsa Persson & Freja
    Totalpoäng: 45 Totalfel: 4 Totaltid: 11:00,91
    Startnr: 21
    Förare: Åsa Persson
    Hund: Nikkitorpets Chevrolet Chevelle
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:30,91
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 28
    Marina Edin & Harley
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 2 Totaltid: 10:33,10
    Startnr: 11
    Förare: Marina Edin
    Hund: Herding Instinct's Herra Kaunis
    Ras: Finsk lapphund
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:03,10
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 29
    Yvonne Fång & Lycka
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 2 Totaltid: 10:59,85
    Startnr: 33
    Förare: Yvonne Fång
    Hund: Jomgarden’s Lycka
    Ras: Berger des pyrénées á poil long
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:29,85
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 30
    Jeanette Enryd & Dexter
    Totalpoäng: 40 Totalfel: 4 Totaltid: 10:57,91
    Startnr: 39
    Förare: Jeanette Enryd
    Hund: Silverstjärnans Forget Me Never
    Ras: Labrador retriever
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,91
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 31
    Pär Nordström & Gibson
    Totalpoäng: 38 Totalfel: 5 Totaltid: 11:58,38
    Startnr: 31
    Förare: Pär Nordström
    Hund: Swidjan's Laughing In The Wind
    Ras: Flatcoated retriever
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 02:28,38
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 32
    Helena Gustafsson & Mysak
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 2 Totaltid: 10:19,26
    Startnr: 1
    Förare: Helena Gustafsson
    Hund: Pos Angel Uriel
    Ras: lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    SSE
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 00:49,26
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 33
    Åsa Lindqvist & Mezzi
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 2 Totaltid: 10:46,24
    Startnr: 36
    Förare: Åsa Lindqvist
    Hund: Mezzi
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:59,99
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:16,25
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 34
    Anette Söderlund & Frida
    Totalpoäng: 37 Totalfel: 2 Totaltid: 10:57,53
    Startnr: 8
    Förare: Anette Söderlund
    Hund: Lanegotte´s Heart of Mine
    Ras: Lagotto romagnolo
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:27,53
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 35
    Helen Persson & Soya
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 3 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 34
    Förare: Helen Persson
    Hund: Quai's Soya
    Ras: Jack Russell Terrier
    Behållare:
    Poäng: 10
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 1
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 36
    Ewa Hedman Mikkelsen & Mizzy
    Totalpoäng: 34 Totalfel: 8 Totaltid: 13:22,23
    Startnr: 19
    Förare: Ewa Hedman Mikkelsen
    Hund: Spinnrockens Titania
    Ras: Australian shepherd
    Behållare:
    Poäng: 15
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 03:52,23
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 3
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 3
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 37
    Anna-Lena Wennberg & Athena
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 4 Totaltid: 11:24,75
    Startnr: 24
    Förare: Anna-Lena Wennberg
    Hund: Doremis Athena Maxxa
    Ras: Berner sennenhund
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:54,75
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 38
    Madelaine Vidmark & Akita
    Totalpoäng: 30 Totalfel: 5 Totaltid: 11:02,33
    Startnr: 29
    Förare: Madelaine Vidmark
    Hund: Akita
    Ras: Ej stambokförd i skk
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 25
    Fel: 0
    Tid: 01:32,33
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 1
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 39
    Susanne Markström & Rusty
    Totalpoäng: 24 Totalfel: 2 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 16
    Förare: Susanne Markström
    Hund: Guldkvistens Rusty
    Ras: Irish softcoated wheaten terrier
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 7
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 12
    Fel: 0
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00
  • Placering: 40
    Malin Vallén & Pavel
    Totalpoäng: 18 Totalfel: 4 Totaltid: 13:30,00
    Startnr: 37
    Förare: Malin Vallén
    Hund: WildN’Beauty’s Soul Singer
    Ras: Labrador retriver
    Behållare:
    Poäng: 0
    Fel: 0
    Tid: 02:30,00
    Inomhus:
    Poäng: 0
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Fordon:
    Poäng: 13
    Fel: 2
    Tid: 04:00,00
    Utomhus:
    Poäng: 5
    Fel: 0
    Tid: 03:00,00